MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 13148448
nr 1314 8448
Skrivskåp
Vitrin, England. Bredd: 83, djup: 50 cm, höjd: 194 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:40:10
22/3 19:27:12
100 kr
23/3 20:23:09